LIGHTHUB
Click to order
Ваш заказ:
Total: 
Оставьте контакты и мы свяжемся с тобой для уточнения необходимых элементов магнитной системы освещения.
Фамилия
Имя
Телефон
Варианты доставки

Магнитные трековые системы освещения LiGHT HUB

МАГНІТНИЙ ТРЕК LIGHT HUB 35/R РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ ПРОСТОГО І НАДІЙНОГО МОНТАЖУ
У СТЕЛЮ/СТІНУ З
ГІПСОКАРТОНУ.
МАГНІТНИЙ ТРЕК LIGHT HUB 35/R РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ ПРОСТОГО І НАДІЙНОГО МОНТАЖУ
У СТЕНУ/СТІНУ З
ГІПСОКАРТОНУ.
─ ВБУДОВАНА СИСТЕМА ОСВІТЛЕННЯ LiGHTHUB™
ПРО СИСТЕМУ
Магнітна трекова система скаладється з двох основних елементів: магнітний трек і світильники. Магнітний трек встановлюється на будь-яку поверхню.
Після закінчення всіх робіт по монтажу системи, в будь-якому місці трека встановлюється світильник.
Система низьковольтна 48V і абсолютно безпечна, навіть при дотику до треку.
ВБУДОВАНИЙ ТРЕК
Розроблений спеціально для монтажу в стелю чи стіну із гіпсокартону, що гарантує надійну фіксацію, відсутність тріщин на стелі в процесі експлуатації, при цьому не потрібен додатковий шар шпаклівки.
МОНТАЖ
Вбудований трек LIGHT HUB кріпиться до стандартних профілів для гіпсокартона(CD|UD) - це забезпечує простоту інсталяції. Тобто, залучення спеціальної бригади монтажників не потрібно.
БУДЬ-ЯКА ДОВЖИНА
Трек поставляється кратно 1000/2000 мм та завдяки своїй конструкції, вбудований трек можно відрізати в будь-якому місці (з точністю до 1 мм), при цьому треки легко поєднується між собою та їх стики не помітні. Це дозволяє зібрати трекову систему будь-якої довжини та конфігурації з переходами стеля/стіна та стіна/стіна
ФІКСАЦІЯ
Магнітна фіксація світильника дозволяє легко змінювати положення джерела світла. Світловий модуль просто виймається та встановлюється в будь-якому іншому місці треку, при цьому надійну фіксацію забезпечують неодимові магніти.
МОНТАЖНА ГЛИБИНА
Мала монтажна глибина (78 мм, з урахуванням товщини гіпсокартона) дозволяє використовувати систему не втрачаючи корисну висоту/площу приміщення.
МАТЕРІАЛ І ПОКРИТТЯ
Вбудований трек LIGHTHUB™ виготовлений з алюмінієвого сплаву і має зносостійке анодоване покриття.
 • Магнітна трекова система скаладється з двох основних елементів: магнітний трек і світильники. Магнітний трек встановлюється на будь-яку поверхню.
  Після закінчення всіх робіт по монтажу системи, в будь-якому місці трека встановлюється світильник.
  Система низьковольтна 48V і абсолютно безпечна, навіть при дотику до треку.
 • Розроблений спеціально для монтажу в стелю чи стіну із гіпсокартону, що гарантує надійну фіксацію, відсутність тріщин на стелі в процесі експлуатації, при цьому не потрібен додатковий шар шпаклівки.
 • Вбудований трек LIGHT HUB кріпиться до стандартних профілів для гіпсокартона(CD|UD) - це забезпечує простоту інсталяції. Тобто, залучення спеціальної бригади монтажників не потрібно.
 • Трек поставляється кратно 1000/2000 мм та завдяки своїй конструкції, вбудований трек можно відрізати в будь-якому місці (з точністю до 1 мм), при цьому треки легко поєднується між собою та їх стики не помітні. Це дозволяє зібрати трекову систему будь-якої довжини та конфігурації з переходами стеля/стіна та стіна/стіна
 • Магнітна фіксація світильника дозволяє легко змінювати положення джерела світла. Світловий модуль просто виймається та встановлюється в будь-якому іншому місці треку, при цьому надійну фіксацію забезпечують неодимові магніти.
 • Мала монтажна глибина (78 мм, з урахуванням товщини гіпсокартона) дозволяє використовувати систему не втрачаючи корисну висоту/площу приміщення.
 • Вбудований трек LIGHTHUB™ виготовлений з алюмінієвого сплаву
  та має зносостійке анодоване покриття.
─ ВБУДОВАНИЙ ТРЕК
Вбудований магнітний трек R-35 для монтажу в гіпсокартон
грн.
грн.
Характеристики:
Тип монтажу: Врізний
Висота: 78 мм
Ширина: 84 мм
Монтажна глибина (min): 78 мм
Живлення: 48V
Макс навантаження на 1 групу: 300W
Матеріал: Анодований алюміній

3D моделі
─ КУТОВІ І МЕХАНІЧНІ З'ЄДНУВАЧІ
Кутовий з'єднувач 90° LH-CORNERSET-35R
грн.
грн.
Характеристики:
Кутовий з'єднувач дозволяє збудувати магнітну систему з поворотами під кутом 90 градусів.
LH-CORNERSET-35R 90° розроблений спеціально для стикування вбудованих магнітних треків, що гарантує відсутність тріщин на стелі в процесі експлуатації, при цьому не потрібен додатковий шар шпаклівки.

3D моделі
З'єднувач LH-CORNERSET-35R-IN
грн.
грн.
Характеристики:
Кутовий з'єднувач дозволяє будувати магнітну систему зі стелі на стіну.
LH-CORNERSET-35R-IN 90° розроблений спеціально для стикування вбудованих магнітних треків, що гарантує відсутність тріщин на стелі в процесі експлуатації, при цьому не потрібен додатковий шар шпаклівки.

3D моделі
З'єднувач з відкритим кутом LH35-CORNERSET-R-OUT
грн.
грн.
Характеристики:
Кутовий з'єднувач з відкритим кутом дозволяє будувати магнітну систему з переходами зі стіни на стіну під кутом 90 градусів.
LH-CORNERSET-35R-OUT 90° розроблений спеціально для стикування вбудованих магнітних треків, що гарантує відсутність тріщин на стелі в процесі експлуатації, при цьому не потрібен додатковий шар шпаклівки.

3D моделі
Т-подібний з'єднувач 90° LH35-CONNECTOR-R/T
грн.
грн.
Характеристики:
Т-подібний з'єднувач з кутом 90° дозволяє будувати магнітну систему стикуючи три врізні треки в одній точці на стелі або стіні.
LH35-CONNECTOR-R/T розроблений спеціально для стикування вбудованих магнітних треків, що гарантує відсутність тріщин на стелі в процесі експлуатації, при цьому не потрібен додатковий шар шпаклівки.

3D моделі
X-подібний з'єднувач 90° LH35-CONNECTOR-R/X
грн.
грн.
Характеристики:
X-подібний з'єднувач з кутом 90° дозволяє будувати магнітну систему стикуючи чотири врізні треки в одній точці на стелі або стіні.
LH35-CONNECTOR-R/X розроблений спеціально для стикування вбудованих магнітних треків, що гарантує відсутність тріщин на стелі в процесі експлуатації, при цьому не потрібен додатковий шар шпаклівки.

3D моделі
Лінійний з'єднувач LH-PROFILE-JOINTER
грн.
грн.
LH-PROFILE-JOINTER використовується для лінійного з'єднання двох треків, що вбудовуються, та дозволяє використовувати кутові з'єднувачі для стикування треків під кутом на переходах стеля-стіна, стіна-стіна.

3D моделі
Заглушка для вбудованого треку LH35-ENDCAP-R
0
грн.
грн.
Заглушка для вбудованого треку LH35-ENDCAP-R встановлюється на кожен торець треку, що забезпечує щільне прилягання до поверхні стелі.
Поставляється в комплекті з вбудованим треком LH35-TRACK-R

3D моделі
─ КОНЕКТОРИ ДЛЯ ТРЕКУ R-35
Конектор LH-POWER-INPUT
грн.
грн.
Конектор LH-POWER-INPUT використовується для підключення магнітної системи освітлення до блока живлення.
Лінійний з'єднувач LH-POWER-LINE
грн.
грн.
LH-POWER-LINE забезпечує надійне електричне з'єднання на лінійному стику двох магнітних треків. Встановлюється у два магнітні треки одночасно.
Кутовий з'єднувач LH-POWER-CORNER
грн.
грн.
LH-POWER-CORNER забезпечує надійне електричне з'єднання на стику двох магнітних треків під кутом, або на переходах стеля-стіна, стіна-стіна.