LIGHTHUB
Click to order
Ваш выбор:
Total: 
Для корректного просчета стоимости и оформления заказа оставьте Ваши контакты.
Мы свяжемся с Вами для согласования всех деталей по проекту, просчитаем уровень освещенности и окажем полную поддержку и содействие.
Имя
Телефон

Магнитные трековые системы освещения LiGHT HUB

TUBE - серія підвісних трекових світильників у формі циліндра. Доступно 2 варіанти кольору: чорний та білий. Кут розсіювання середній - 41° , що забезпечує оптимальний світловий потік для освітлення робочих зон та створення акцентів в інтер'єрі. Максимальна довжина дроту1000 мм, регулюється по висоті. Оптимальний для освітлення поверхні столу, острова на кухні або елементів інтер'єру.

Магнітна фіксація світильника дозволяє легко замінювати положення джерело світла. Світильник просто виймається та встановлюється в будь-якому іньшому місці треку; а неодимові магніти забезпечують надійну фіксацію світильника в треку.

Версія світильника 2.4G підтримує управління по каналу Bluetooth через додаток на Вашому смартфоні чи за допомогою пульта ДК. Це дозволяє керувати кожним світильником індивідуально чи групою світильників: вмикати/вимикати, налаштовувати світлові сцени по часу доби, а також димувати та плавно регулювати світлову температуру від 3000К до 6000К. Світильники 2.4G управляються через Bluetooth контролер (поставляється окремо) та під'єднуються до стандартного блоку живлення.
─ ПІДВІСНІ СВІТИЛЬНИКИ
TUBE 40
грн.
грн.
Характеристики:
Діаметр: 40 мм
Висота: 500 мм
Потужність: 7W
Світловий потік: 560lm
CRI ≥90
Світлодіоди: Osram S5
Живлення: 48V
Матеріал корпусу: Метал з полімерним покриттям
Гарантія: 3 роки