LIGHTHUB
Click to order
Ваш выбор:
Total: 
Для корректного просчета стоимости и оформления заказа оставьте Ваши контакты.
Мы свяжемся с Вами для согласования всех деталей по проекту, просчитаем уровень освещенности и окажем полную поддержку и содействие.
Имя
Телефон

Магнитные трековые системы освещения LiGHT HUB

Підвісний сферичний світильник для магнітної трекової системи освітлення. Має алюмінієвий корпус та розсіювач зі скла. Широкий кут розсіювання 120°. Ідеальний для створення світлих акцентів в інтер'єрі.

Магнітна фіксація світильника дозволяє легко замінювати положення джерела світла.Світильник просто виймається і встановлюється в будь-якому іньшому місці треку; а неодимові магніти забезпечують надійну фіксацію світильника в треку.

Версія світильника 2.4G підтримує управління по каналу Bluetooth через додаток на Вашому смартфоні чи за допомогою пульта ДК. Це дозволяє керувати кожним світильником індивідуально чи групою світильників: вмикати/вимикати, налаштовувати світлові сцени по часу доби, а також димувати та плавно регулювати світлову температуру від 3000К до 6000К. Світильники 2.4G управляються через Bluetooth контролер (поставляється окремо) та під'єднуються до стандартного блоку живлення.
─ ПІДВІСНИЙ СВІТИЛЬНИК MOON
MOON
LH-MOON
грн.
грн.
Характеристики:
Діаметр: 100 мм
Потужність: 5W
Світловий потік: 400lm
CRI ≥90
Світлодіоди: Osram S5
Живлення: 48V
Матеріал корпусу: Метал з полімерним покриттям
Гарантія: 3 роки