LIGHTHUB
Click to order
Ваш выбор:
Total: 
Для корректного просчета стоимости и оформления заказа оставьте Ваши контакты.
Мы свяжемся с Вами для согласования всех деталей по проекту, просчитаем уровень освещенности и окажем полную поддержку и содействие.
Имя
Телефон

Магнитные трековые системы освещения LiGHT HUB

Споти серії FOCUS використовуються в якості акцентного освітлення завдяки їх поворотній конструкції (350° ). Надтонкий край корпусу в 2 мм ствоює ефект легкості та естетичності світильника.

В системах світлення LIGHT HUB замість звичайних рефлекторів використовується концентруюча лінза. Вона дозволяє свторювати більш яскравий та чіткий світловий акцент.

Магнітна фіксація світильника дозволяє легко замінювати положення джерела світла. Світильник просто виймається та встановлюється в будь-якому іншому місці треку; а неодимові магніти забезпечують надійну фіксацію світильника в треку.

Версія світильника 2.4G підтримує управління по каналу Bluetooth через додаток на Вашому смартфоні чи за допомогою пульта ДУ. Це дозволяє керувати кожним світильником індивідуально чи групою світильників: вмикати/вимикати, налаштовувати світлові сцени по часу доби, а також димувати і плавно регулювати світлову температуру від 3000К до 6000К. Світильники 2.4G управляються через Bluetooth контролер (поставляється окремо) та під'єднуються до стандартного блоку живлення.
─ ПОВОРОТНІ СВІТИЛЬНИКИ FOCUS
Спот FOCUS 10
грн.
грн.
Характеристики:
Діаметр: 52 мм
Довжина: 135 мм
Потужність: 10W
Світловий потік: 800lm
CRI ≥90
Світлодіоди: Osram S5
Живлення: 48V
Матеріал корпусу: Метал з полімерним покриттям
Гарантія: 3 роки
Спот FOCUS 15
LH-DOT-10-BK-2.4G
грн.
грн.
Характеристики:
Діаметр: 62 мм
Довжина: 145 мм
Потужність: 15W
Світловий потік: 1200lm
CRI ≥90
Світлодіоди: Osram S5
Живлення: 48V
Матеріал корпусу: Метал з полімерним покриттям
Гарантія: 3 роки