LIGHTHUB
Click to order
Ваш выбор:
Total: 
Для корректного просчета стоимости и оформления заказа оставьте Ваши контакты.
Мы свяжемся с Вами для согласования всех деталей по проекту, просчитаем уровень освещенности и окажем полную поддержку и содействие.
Имя
Телефон

Магнитные трековые системы освещения LiGHT HUB

Поворотний механізм світильників серії FLEX дозволяє нахиляти корпус в обидві сторони в межах 90° , направляючи світло в потрібну вам сторону. Корпус світильника виготовлений з алюмінієвого сплаву та має полімерне покриття. Світильник представлений у чорному та білому кольорах.

FLEXLINE з широким кутом світла (120°) та матовим світлорозсіювачем створює яскраве рівномірне освітлення. Призначений для створення розсіювального освітлення.

FLEXDOT використовуєтся для створення спрямованного освітлення. Забезпечує широкий заливаючий світловий ефект завдяки середньому куту світла. Світильник має утопленні в корпус рефлектори, які відділені один від одного чорною рамкою. Завдяки цій конструкції ви можете направити потужний світловий потік, знизити кількість небажаних бліків від джерела світла та уникнути засліплюючого ефекту.

Технологія магнітної трекової системи дозволяє легко змінювати положення джерела світла. Світильник легко виймається та встановлюється в будь-якому іншому місці треку, а неодимові магніти забезпечують надійну фіксацію світильника.

Версія світильника 2.4G підтримує управління по каналу Bluetooth через додаток на Вашому смартфоні чи за допомогою пульта ДК. Це дозволяє керувати кожним світильником індивідуально чи групою світильників: вмикати/вимикати, налаштовувати світлові сцени по часу доби, а також димувати да плавно регулювати світлову температуру від 3000К до 6000К. Світильники 2.4G управляються через Bluetooth контролер (поставляється окремо) та під'єднуються до стандартного блоку живлення.
─ ПОВОРОТНІ СВІТИЛЬНИКИ FLEX
Поворотний світильник FLEXLINE
грн.
грн.
Характеристики:
Довжина: 270 мм
Ширина: 34 мм
Висота: 140 мм
Потужність: 20 W
Світловий потік: 1600lm
Кут світла: 120°
CRI ≥90
Світлодіоди: Osram S5
Живлення: 48V
Матеріал корпусу: Метал з полімерним покриттям
Гарантія: 3 роки
Поворотний світильник FLEXDOT
LH-DOT-10-BK-2.4G
грн.
грн.
Характеристики:
Довжина: 270 мм
Ширина: 34 мм
Висота: 50 мм
Потужність: 20 W
Кількість джерел світла: 10 шт
Світловий потік: 1600lm
Кут світла: 48°
CRI ≥90
Світлодіоди: Osram S5
Живлення: 48V
Матеріал корпусу: Метал з полімерним покриттям
Гарантія: 3 роки